Hata Oluştu

E-posta ve şifreniz eşleşmiyor. Lütfen, bilgilerinizi kontrol ederek deneyiniz.

Bilgi

Bilgi.

Hata Oluştu

E-posta ve şifreniz eşleşmiyor. Lütfen, bilgilerinizi kontrol ederek deneyiniz.

Güvenlik ve Yasal Uyarılar

Bu sitenin sahibi TRA Bilişim Teknoloji Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş. (TRA Bilişim)'dir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıda yer alan ilke ve koşulları peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede yer alan tüm bilgiler ile sitede yer alan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. TRA Bilişim, sitedeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. TRA Bilişim, web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru olması için elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu nedenle, söz konusu bilgilerin teyide muhtaç olduğu bilinmelidir. TRA Bilişim, önceden haber vermeksizin, istediği zaman bu sitede yer alan bilgilerin değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması hususlarında tek yetkili olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.

Sitede yer alan bilgiler, TRA Bilişim’in önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez ve hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz.

TRA Bilişim, bu web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından veya sitede yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu sitenin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye ve ilgili kararı alan kişilere aittir.

Bu sitenin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve diğer mülkiyet hakları TRA Bilişim’e aittir.