Hata Oluştu

E-posta ve şifreniz eşleşmiyor. Lütfen, bilgilerinizi kontrol ederek deneyiniz.

Bilgi

Bilgi.

Hata Oluştu

E-posta ve şifreniz eşleşmiyor. Lütfen, bilgilerinizi kontrol ederek deneyiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Harcamalarımı dilimleyebilmek için herhangi bir ön şart bulunmakta mıdır ?
Hayır. Geçerli kimliği ve cep telefonu yanında olan bütün müşterilerimiz herhangi bir koşul ya da ön şart olmaksızın Dilim’den yararlanabilirler. Kredi, vb. sorgulamaların ardından ürün tutarı kadar dilim anında kullandırılır.
Dilim’i kullanabilmek için hangi belgeler gereklidir ?
Dilim’i kullanmak için herhangi bir belgeye ihtiyaç yoktur. Geçerli kimliği ve cep telefonu yanında olan tüm müşterilerimiz harcamalarını dilimleyebilirler.
Dilim’de kredi ne kadar sürede çıkmaktadır ?
Kredi tahsisi elektronik sorgulamaların ardından anında gerçekleştirilir. Ürünün ve sizi değerlendirebilmemiz için bilgilerinizin girişi, sözleşme imzalama gibi süreçler dahil kasada işleminizin başlaması ve ürününüzü alıp kasadan ayrılmanız arasında geçen süre normal şartlar altında 4 dk.’dır.
Dilim’i kullanabilmek için kredi kartına ihtiyacım var mı ?
Dilim çok sayıda üye iş yerinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir kredilendirme aracıdır. Bazı iş yerleri kendi dinamikleri ve tercihleri gereği müşterinin, kredi kartının veya banka kartının PIN kodunu bildiğinden emin olmak istemektedirler. Bunun için de kredi veya banka kartından 1 TL çekilmektedir.
Birçok sektörde bu uygulama olmamasına rağmen kredi kartı veya banka kartı ihtiyacı olup olmadığı üye işyerlerimize göre değişebilmektedir.
Dilim’i sadece mağazalarda mı kullanabilirim ?
Dilim’in e-ticaret versiyonu da bulunmaktadır. Yakında birçok üye işyerinde “Dilim’le Ödeme” seçeneğine rastlayacaksınız.
Dilim ödemelerimi nereye yapacağım ?
Dilim’in üye işyerlerinin yapısına göre birçok ödeme seçeneği bulunmaktadır. Sizin alışveriş yaptığınız üye işyerinin hangi ödeme kanallarını tercih ettiğini, alışverişinizden sonra size ulaştırılacak e-posta üzerinden takip edebilirsiniz.
Dilim’in mobil uygulamasını indirmek zorunda mıyım ?
Değilsiniz, ancak uygulamayı indirirseniz alışveriş ve ödeme bilgilerinizi takip edebilir, birçok üye işyerinde kendinizi mobil uygulama içindeki kare kod özelliği ile kolayca tanıtabilirsiniz.
Kredi puanım istediğim ürünü almak için yeterli olmadı, ne yapabilirim ?
Öncelikle Dilim’e üye olmanızı öneririz. Üyelerimiz, kısa süre sonra kendilerini sosyal medya üzerinden ve size sağlayacağımız psikometrik testlere girerek kendilerini daha iyi tanıtma fırsatı yakalayacaklar. Sizleri daha iyi tanımamız çoğu zaman kredi skorunuzun yükseleceği anlamına gelir.
Neden bazı e-ticaret siteleri direkt kimlik resmi yüklememi isterken bazıları kuryenin kimlik kopyasını alacağını söylüyor ?
Dilim esnek bir ödeme aracıdır ve üye işyerlerinin güvenlik politikalarına göre şekillenebilir. Kimlik kopyasının alınma aşaması tamamen alışveriş yaptığınız e-ticaret şirketinin tasarrufudur.